Legion
8.3/10IMDB

Legion

Kendisine akıl hastası, şizofreni teşhisi konulan ve çocukluğundan beri bununla mücadele eden David Halleri (Dan Stevens) merkezine almaktadır. Hayallerinde bir kız ile tanışır ve herşey bir anda değişir. Gördüğü ve duyduğu tüm seslerin gerçek olma ihtimali ile karşı karşıyadır.

 1. 5 Yorum Yapılmış
  1. avatar
     kanak2323 1 Ağustos 05:24:51

   3. sezonun her bölümünü izledim buradan gerçekten emek veriliyor belli 🙂 Fakat keşke 3 gün sonra bölüm kaldırılmasa.. Telif yüzünden sanırım..

   • avatar
      DiziTube 4 Ağustos 08:25:45

    Evet Maalesef Telif yüzünden dizinin bölümleri sıkıntılı bir hal alabiliyor.. Elimizden geldiğinin en iyisi ile siz izleyicilerimiz için çalışıyoruz 🙂 DiziTube Ailesi iyi seyirler diler 🙂

  2. avatar
     Umut 17 Ağustos 00:32:21

   MerrrhabbbaaaaaAdmin lütfen cevap ver neden kaldırıldı?

   • avatar
      DiziTube 17 Ağustos 01:26:47

    VK linkleri çalışır durumdadır. 3 farklı bilgisayar, ip ve internet bağlantısından test edilmiştir. Son 2 gün daha yayında kalacaktır. Daha sonra kaldırılacaktır. İyi Seyirler.

  3. avatar
     DiziTube 17 Ağustos 01:36:47

   VK linklerini görüntüleyemeyen izleyicilerimiz bir adet vk hesabı açıp tarayıcısında o hesapta sürekli giriş yapılmış halde arkaplanda bıraktıkları takdirde videoları görebileceklerdir. VK’nın telifli videoları engelleyemediği zaman uyguladığı bir prosedürdür. Aşmanın tek yolu budur. İyi Seyirler Dileriz 🙂